Privalumai

Šviesūs namai

Visuose namuose įrengtos didelės panoraminės vitrinos, kurios suteikia daugiau šviesos ir vaizdo,o stiklinės balonų sienos, neužgoš saulės.

Šilti ir ekonomiški namai

A energerinės naudingumo klasės namai ir autonominis dujinis šildymas suteiks galimybę nebrangiai ir  šiltai gyventi. Pamirškite rūpesčius apie dideles sąskaitas ir nepatogumo jausmą, kaip namie būna nuolatos , tai per šalta , tai per karšta. Šiais laikais yra galimybė įsigyti dujinio katilo valdymo pultelį ir nuotoliniu būdu reguliuoti šildymą.

Unikali namų architektūra

Ventiliuojami fasadai,  maumedžio ir skalūno akmens derinys, tai nėra pigus techninis sprendimas, bet šis sprendimas suteiks unikalumą, ne tik gyventojams, bet ir Birštono  miestui.

Privatumas

Nuošalioje  gatvėje, kur nedidelis eismas, bus pastatyti šeši indvidualus namai.  Keturi dvibučiai namai, turės tik vieną kaimyną. Dviejuose namuose bus mažesnė  kvadratūra, todėl bus tik trys kaimynai. 

Patogumas

Namai bus tik dviejų aukštų, todėl lipti laiptais aukštai nereikės ir liftas tikrai nebus reikalingas. Gyvensite Birštono centre, kur mašina, nebus būtinybė,o privalumas, nes prekybos centras, Nemunas, vos  už 300 m. , biblioteka 50m, ir  gimnazija ir ambulatorija apie 500m.

Komfortas

Daugelis pritartų, kad pasikeitė mada turėti sklypus, po 15-30arų, kurie reikalauja daug laiko ir priežiūros, tačiau  turėti nuosavą  didelį balkoną, ar  terasą, tai didelis privalumas. Kiekvienas nori turėti savą kampelį, kuriame galėtų mėgautis gražiomis ir saulėtomis dienomis, sukurti jaukią atmosferą , kuri nereikalautų daug priežiūros.

Garso izoliacija

Tarp kaimynų dedami stori silikatiniai blokeliai ir papildomai izoliuojami vata, kuri sugeria garsą, tik tam, kad galėtumėte mėgautis ramybe.